17 stycznia 2010, 17:19
0
Katalończyk 92 ta piosenka jak sie nazywa
5 stycznia 2010, 18:09
dawajcie go do Barcy
2 stycznia 2010, 22:01
to nie jest Barca co 2009r
2 stycznia 2010, 21:49
wole Eto od Ibry
2 stycznia 2010, 21:15
niestety bedzie remis
2 stycznia 2010, 20:12
lary Real to cieniasy
29 grudnia 2009, 20:41
fajnie że Pepe powalał Gai Assulin
2 stycznia 2010, 20:17
daj ktoś na YouTube bo mi zacieło
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Katalończyk 92
ta piosenka jak sie nazywa
0
dawajcie go do Barcy
0
to nie jest Barca co 2009r
0
wole Eto od Ibry
0
niestety bedzie remis
0
niestety bedzie remis
0
lary
Real to cieniasy
0
fajnie że Pepe powalał Gai Assulin
0
dawajcie go do Barcy
0
daj ktoś na YouTube bo mi zacieło